Controller - Accountant / Controller – Könyvelő

Budapest, Hungary • Head Quarter Budapest / Finance & Accounting - HQ • Full-Time

Feladatok / Tasks

Havi zárási folyamatban való aktív részvétel / Active participation in the monthly closing process

Project-értékelés / Project evaluation

Költségriportok készítése / Preparation of cost reports

Üzleti tervezési folyamatban való részvétel / Participating in business planning process

Banki utalási csomagok összeállítása / Compilation of bank transfer packages

Banki tételek és szállítói számlák könyvelése / Booking of bank items and vendor accounts

Elvárások / Qualifications

Felsőfokú Pénzügyi-számviteli végzettség / University degree in economics

Aktív angol nyelvtudás / Active English language skills

Magasszintű MS Office ismeret (legfőképp Excel) / Advanced knowledge of MS Office (especially Excel)

Analitikus és complex látásmód a problémamegoldás terén / Analytical and complex thinking and excellent problem-solving skills

Precizitás / Accuracy

Önálló- és csapatmunkára való képesség / Ability to work independently and in a team

Amit kínálunk / What we offer?

Versenyképes fizetés / Competitive salary

Magán egészségbiztosítás / Private health insurance

Céges telefon, laptop / Business phone, laptop

Hosszú távú foglalkoztatási lehetőség / Long-term employment opportunity

Modern irodai környezet / Modern office environment

Fiatalos, segtőkész, multikultúrális csapat / Youthful, helpful, multicultural team