Könyvelő

Budapest, Hungary • Head Quarter Budapest / Finance & Accounting - HQ • Full-Time

Synergy Construction Hungary Kft. egy gyorsan növekvő, nemzetközi építőipari cég, erős háttérrel rendelkezik és jelenleg is sok projektben vesz részt. Büszkék vagyunk eddigi eredményeinkre és egyedülálló csapatunkra, akik ezeknek az eredményeket köszönhetjük.

Főbb feladatok, munkák:

  • Szállító/vevő/bank/vegyes könyvelések kontírozása és rögzítése a könyvelési rendszerben
  • Folyószámlák és főkönyvi számlák egyeztetése
  • Tárgyi eszközök aktiválása, értékcsökkenés elszámolása
  • Vevőszámlák kiállítása
  • Adóbevallások és KSH adatszolgáltatások elkészítésében történő aktív részvétel
  • Közreműködés az éves zárásban

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Közép- vagy felsőfokú számviteli/pénzügyi végzettség, illetve szakirányú tanulmányok
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Nyitottság és folyamatos fejlődés iránti igény
  • MS Office magas szintű ismerete

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Építőipari szektorban szerzett  tapasztalat
  • SAP ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Magán egészségbiztosítás
  • Céges telefon és laptop
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Nemzetközi csapat, tapasztalat és céges rendezvények

A SYNERGY HU az Ön személyes adatait munkaüggyel kapcsolatos célokból (munkaerő-gazdálkodás, munkaerő-felvételi és toborzási igények) kezeli, hogy az Ön kérésére eljárjon az egyéni munkaszerződés megkötése előtt. A személyes adatok továbbítását a munkaerő-felvételi tevékenységben részt vevő partnereinknek korlátozzuk, és ezeket az információkat az álláshely betöltésének időpontjáig tároljuk. Amennyiben nem veszik fel Önt arra a pozícióra, amelyre jelentkezett, az adatokat a személyes adatok továbbításának időpontjától számított legfeljebb 9 hónapig tároljuk. Amennyiben olyan online toborzási platformon keresztül jelentkezik, amellyel esetleg együttműködünk, kérjük, forduljon közvetlenül ehhez a szervezethez, hogy tájékozódjon a belsőleg alkalmazandó adatkezelési feltételekről. Ezen időszak után a toborzási céllal benyújtott adatokat, beleértve az Ön önéletrajzát is, töröljük vagy megsemmisítjük a nyilvántartásunkból, vagy továbbra is tárolhatjuk azokat annak érdekében, hogy a vállalaton belüli jövőbeli pozíciókkal kapcsolatban felvehessük Önnel a kapcsolatot, kizárólag az Ön írásos hozzájárulásával és a közösen megegyezett időtartamig. Ön bármikor visszavonhatja hozzájárulását személyes adatainak tárolásához. Tájékoztatjuk továbbá, hogy az Általános adatvédelmi rendelet (GDPR) értelmében Önt megilletik az ebben a Rendeletben meghatározott jogok. Az adatfeldolgozási tevékenységünkkel kapcsolatos bármilyen kéréssel fordulhat hozzánk e-mail címünkön: gdpr@syncons.eu